HAKKIMIZDA

Temelleri 1970 li yıllara dayanan Yaşa Grup, doğduğu şehir olan Ordu’da üretime, istihdama ve şehre değer katarak 2020 yılında bünyesinde İnşaat, Yalıtım, Kıymetli Maden, Hizmet Sektörü, Otomotiv gibi sektörleri de alarak bölgesinde güçlü ve güvenilir bir marka haline gelmiştir.

Ülkesine sağladığı katma değerin yanında yeni girişimciliklere, yeni yatırımlara her zaman pozitif yaklaşan Yaşa Grup oluşturduğu güven ile yine kendi alanında dünya markaları ve ulusal markalar olan, Polisan, Jotun, Tepe Betopan, BMI, TYTAN, Fasarit ve Knauf markaların bayiliklerini bünyesine katmıştır.

Ordu ilinde;

  • Porpoint Yapı ve Yalıtım Malzemeleri
  • Neba İnşaat
  • Neba Otomotiv
  • Şahin Kuyumculuk
  • Rafine Restaurant Yatırım Ortaklığı

Markaları ile istihdama ve üretime katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunun farkında olarak, tüm paydaşlarımızı iş ortaklarımız olarak görerek, her olduğumuz sektörde ilk günden bugüne verdiğimiz sözleri yerine getirmek için çok çalışıyoruz.

 

Şirketimiz topluma ve çevreye karşı sorumluluk duymakta ve faliyet gösterdiği her alanda ilgili yasal, sosyal ve çevre koşullarına uygun hareket etmektedir. Başarılı ve itibarlı bir şirket olmanın topluma ve çevreye duyarlı olmaktan geçtiğinin bilincindeyiz. Yaşa Grup olarak yaşadığımız ve faaliyet gösterdiğimiz çevrede olumlu bir etki yaratmanın hem kendimiz hemde gelecek nesiller için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Faaliyetlerimizi bu doğrultuda yönlendiriyoruz. Doğaya ve canlıya saygılı çevre misyonumuz, bütün faaliyetlerimizi şekillendiren sürdürülebilen gelişim felsefemizin anahtarıdır.

Ürünlermizi kullanan tüm müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktır. Yüksek kaliteli, kullanışlı ve fonksiyonel ürünlerle pazarda öncü olmaktır. Pazarda birlikte yürüdüğümüz değerli iş ortaklarımızın kazançlı ve bilinçli ticaret yapmak için uzun vadeli ve istikrarlı iş birliği oluşturup, onlara yol gösterici olmaktır. Hedeflerimize ulaşmada kaliteli ve motivasyonu yüksek, takım ruhuna sahip çalışanlarımızın gücümüze güç kattıklarına inanırız. Markamızın ilk akla gelen olması için çalışırız.

Pazarda aranılan marka olmak, ilk tercih olmak.